Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock
Afișez toate cele 6 rezultate
Always in Stock
Ethiopia – Echemo Certified Organic
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
45.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-echemo
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Honduras – Caballero Catuaí
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 60.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-caballerocatuai
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Catuai |
| Profil Note | Ciocolată, Dulce, Fructat |
Honduras – Cielito Lindo
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
Stoc epuizat
50.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-cielitolindo
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Ihcafe 90 |
| Profil Note | Floral, Fructat |
| Label | New |
Honduras – Finca El Puente (Geisha)
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
120.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-puente
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Geisha |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Honduras – Finca El Puente Catuaí
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
45.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-puentec
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Catuai |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Honduras – Finca El Vikingo (Geisha)
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
100.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-vikingo
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Geisha |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |