Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Kainamui PB
Guatemala Micaela Jacinto
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
Stoc epuizat
78.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-mjacinto
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni |
| Origine | Guatemala |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Bourbon, Caturra |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Kenya – AA Tekangu
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
81.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-tekangu
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Kenya |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Batian, Ruiru 11, SL28, SL34 |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Kenya Kainamui PB
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 55.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-kainamuipb
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Kenya |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Batian, Ruiru 11, SL28, SL34 |
| Profil Note | Dulce, Fructat |