Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock
Afișez toate cele 3 rezultate
Always in Stock
Columbia – Finca Tamana Natural
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-fincatamana-nat
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Natural |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | 74110 |
| Profil Note | Ciocolată, Dulce, Fructat |
Columbia – Finca Tamana SL28
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
Stoc epuizat
De la 27.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-fincatamana-sl28
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Light-Roast |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | SL28 |
| Profil Note | Ciocolată, Dulce, Fructat |
Honduras – Caballero Catuaí
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 60.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-caballerocatuai
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Light-Roast |
| Origine | Honduras |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Catuai |
| Profil Note | Ciocolată, Dulce, Fructat |