Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock
Afișez 1 - 12 din 29 de rezultate
Always in Stock
Ethiopia – Lalesa Anaerobic
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
98.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-lalesa
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural Anaerobic |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Ethiopia – Rumudamo Sidama
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
50.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
uncomm-rumudamo
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Uncommon |
| Varietal | JARC |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Mexico – Swiss Water Descafeinado
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
80.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
rightside-decaf
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Origine | Mexico |
| Procesare | Decaf, Sparkling Water Decaf |
| Roaster | RightSide |
| Varietal | Typica |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Peru – Santa Teresa
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
De la 80.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
rightside-santat
| Gramaj | 1 KG, 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Origine | Peru |
| Procesare | Washed |
| Roaster | RightSide |
| Varietal | Bourbon, Caturra, Typica |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Brazilia – Nutcase
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
80.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-nutcase
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Roaster | DAK |
| Origine | Brazilia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Yellow Catuai |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
| Label | New |
Brazilia – Nutcase 1KG
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
250.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-nutcase-1kg
| Gramaj | 1 KG |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Roaster | DAK |
| Origine | Brazilia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Yellow Catuai |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
| Label | New |
Colombia – Juan Carlos Artunduaga
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
68.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-artunduaga
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Natural |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Caturra, Colombia |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Diego Horta Pink Bourbon
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-dhpink
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Finca Tamana Castillo
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
70.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
wendelboe-fincatamana-castillo
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Tim Wendelboe |
| Varietal | Castillo |
| Profil Note | Ciocolată, Dulce, Floral |
Columbia – Pink Bourbon
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
70.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-pinkbourbon
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Yacuanquer
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 60.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-yacuanquer
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Castillo, Colombia |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Ethiopia – Abasambi Natural
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
75.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
rightside-abasambi
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Roaster | RightSide |
| Varietal | 74110 |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Încarcă mai multe produse
Se incarca...