Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock
Afișez 1 - 12 din 27 de rezultate
Always in Stock
Ethiopia – Lalesa Anaerobic
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
98.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-lalesa
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural Anaerobic |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Ethiopia – Rumudamo Sidama
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
50.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
uncomm-rumudamo
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Uncommon |
| Varietal | JARC |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Brazilia – Inacio Soares F2
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 40.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
manhattan-inacio
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Brazilia |
| Procesare | Anaerobic Honey |
| Profil Note | Ciocolată, Floral |
| Roaster | Manhattan |
| Varietal | Red Catuai, Yellow Catuai |
Colombia – Juan Carlos Artunduaga
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
68.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-artunduaga
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Natural |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Caturra, Colombia |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Colombia – San Adolfo
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
75.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
rush-sanadolfo
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Roaster | RushRush |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Castillo, Caturra, Colombia |
| Profil Note | Floral, Fructat |
| Label | New |
Columbia – Diego Horta Pink Bourbon
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-dhpink
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Pink Bourbon
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
70.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-pinkbourbon
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Yacuanquer
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 60.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-yacuanquer
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Castillo, Colombia |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Ethiopia – Chelbesa
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 90.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-chelbesa
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Floral, Fructat |
Ethiopia – Chelbesa
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
76.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
manhattan-chelbesa
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Varietal | Kurume, Wolisho |
| Roaster | Manhattan |
| Profil Note | Dulce, Floral |
Ethiopia – Fluffy Peach
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
88.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-fluffypeach
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Roaster | DAK |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Varietal | Dega, Wolisho |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
| Label | New |
Ethiopia – Hambella
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
88.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-hambella
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Încarcă mai multe produse
Se incarca...