Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock » Pagina 14
Afișez 157 - 168 din 317 rezultate
Always in Stock
Columbia – Supernatural
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 70.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-supernatural
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Tank fermentation |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Castillo, Caturra, Colombia, Geisha, Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Sweet Valley
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 90.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
manhattan-svalley
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Natural |
| Profil Note | Ciocolată, Fructat |
| Roaster | Manhattan |
| Varietal | Colombia |
Columbia – The Alchemist (ex Seven Days)
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
lyv-sevendays
| Gramaj | 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Roaster | Brewing Dealers |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
| Label | New |
Columbia – Tropical Heat
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
91.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
concept-tropicalh
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | 144H Anaerobic Natural, Co-Fermentata cu fructe |
| Roaster | Concept Coffee Roasters |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Tropicana
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
110.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
concept-tropicana
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Co-Fermentata cu fructe, Natural |
| Roaster | Concept Coffee Roasters |
| Varietal | Caturra |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Tunzara
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
Stoc epuizat
85.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-tunzara-1
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Castillo |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Tutti frutti
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
90.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
concept-tuttifrutti
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Co-Fermentata cu fructe, Honey |
| Roaster | Concept Coffee Roasters |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Viani
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
40.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
manhattan-viani
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Profil Note | Ciocolată, Fructat |
| Roaster | Manhattan |
| Varietal | Castillo, Columbia, Typica |
Columbia – Victoria Farm
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
109.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
kawa-victoriafarm13
| Gramaj | 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Honey Infused |
| Roaster | Kawa |
| Varietal | Castillo |
| Profil Note | Floral, Fructat |
| Label | Limited |
Columbia – White Honey Geisha
Evaluat la 4.75 din 5
(4)
Stoc epuizat
94.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-whitehoney
| Gramaj | 125gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Roaster | DAK |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Honey Carbonic Maceration |
| Varietal | Geisha |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
| Label | Limited |
Columbia – Yacuanquer
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
De la 60.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-yacuanquer
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Castillo, Colombia |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Costa Rica – Cherry Pick
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-cherrypick
| Gramaj | 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Roaster | DAK |
| Origine | Costa Rica |
| Procesare | Double Anaerobic Natural |
| Varietal | F1 Hybrid |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
| Label | New |
Încarcă mai multe produse
Se incarca...