Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
belgia
Colombia – Diego Bermudez
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
Stoc epuizat
99.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
gust-diegob
| Gramaj | 230g |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni-Light |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Double Fermentation Thermal Shock, Washed |
| Roaster | Gust Coffee |
| Varietal | Castillo |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Colombia – Tumbaga (Sugarcane DECAF)
Evaluat la 5.00 din 5
(1)
Stoc epuizat
65.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
gust-guatemala-1
| Gramaj | 230g |
|---|---|
| Profil Prajire | Decaf |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Sugarcane Decaf |
| Roaster | Gust Coffee |
| Varietal | Various |
| Profil Note | Floral, Fructat |
Guatemala – Finca La Bendición
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
Stoc epuizat
84.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
gust-guatemala
| Gramaj | 230g |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni-Light |
| Origine | Guatemala |
| Procesare | Natural |
| Roaster | Gust Coffee |
| Varietal | Catisic |
| Profil Note | Floral, Fructat |
Rwanda – Mushonyi
Evaluat la 5.00 din 5
(4)
Stoc epuizat
76.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
gust-rwanda
| Gramaj | 230g |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni-Light |
| Origine | Rwanda |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Gust Coffee |
| Varietal | Red Bourbon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |