Transport gratuit la Easybox/Fanbox la comenzi peste 250 RON. Transport gratuit acasa la comenzi peste 350 RON
Home » Always in Stock » Pagina 6
Afișez 61 - 72 din 663 de rezultateSortat după cele mai recente
Always in Stock
Ethiopia – Okoluu Guji Natural
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
93.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
legendary-okoluu
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Profil Note | Floral, Fructat |
| Roaster | Legendary Everyday |
| Varietal | Heirloom |
Columbia – Rocket Flower
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
90.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
concept-rocketflower
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Co-Fermentata cu fructe, Washed |
| Roaster | Concept Coffee Roasters |
| Varietal | Caturra |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Columbia – Diego Horta Geisha Co-Fermented
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
170.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-dhpink-1
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Co-Fermentata cu fructe, Natural |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Geisha |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Ombligón
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
99.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
nowhere-ombligon
| Gramaj | 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Washed yeast innoculated thermal shock |
| Roaster | Nowhere |
| Varietal | Ombligon |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Ethiopia – Jazz Fruit 1KG
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
218.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-jazzfruit-1kg
| Gramaj | 1 KG |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Roaster | DAK |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
| Label | BestSeller |
Ethiopia – Jazz Fruit
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
85.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-jazzfruit
| Gramaj | 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso |
| Roaster | DAK |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
| Label | BestSeller |
Guatemala – El Relampago
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
89.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-relampago
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Guatemala |
| Procesare | Washed |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Caturra |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Ethiopia – Strawberry Kiss
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
De la 95.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
dak-strawberrykiss
| Gramaj | 1 KG, 250gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Roaster | DAK |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
| Label | BestSeller |
Blueberry Pie Magic – Blend PP
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
De la 115.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
peoplep-bpm
| Gramaj | 1 KG, 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Origine | Columbia, Peru |
| Procesare | Co-Fermentata cu fructe, Washed |
| Roaster | People Possession |
| Varietal | Bourbon, Castillo, Caturra |
| Profil Note | Dulce, Fructat |
Ethiopia – Lalesa Anaerobic
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
98.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
friedhats-lalesa
| Gramaj | 250gr, 50g |
|---|---|
| Profil Prajire | Espresso, Filtru |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural Anaerobic |
| Roaster | Friedhats |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
Columbia – Royale (Pink Bourbon)
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
De la 50.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
lyv-royale
| Gramaj | 100gr, 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Filtru |
| Roaster | Brewing Dealers |
| Origine | Columbia |
| Procesare | Cold Washed |
| Varietal | Pink Bourbon |
| Profil Note | Floral, Fructat |
| Label | New |
Ethiopia – Nocturna
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
87.00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Cod Produs:
lyv-nocturna
| Gramaj | 200gr |
|---|---|
| Profil Prajire | Omni |
| Roaster | Brewing Dealers |
| Origine | Ethiopia |
| Procesare | Natural |
| Varietal | Heirloom |
| Profil Note | Dulce, Floral, Fructat |
| Label | New |
Încarcă mai multe produse
Se incarca...